Elżbieta Korol - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

6
Elżbieta
Korol

Kandydat do:

Sejmiku Województwa

Okręg

Okręg 4 - Sejmik

Osiedle 2

Bukowe - Słoneczne

Elżbieta Korol - Koszalinianka od urodzenia, nigdy nie miałam wątpliwości, że tutaj właśnie  chcę mieszkać i pracować. Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie. Przez 22 lata związana byłam z koszalińską spółką handlową, w której pracowałam na stanowiskach Dyrektora ds Personalnych i Dyrektora ds. Marketingu. Ukończyłam ekonomię na Politechnice Koszalińskiej i studia MBA na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu różnymi zespołami ludzkimi, stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez szkolenia i studia podyplomowe - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Organizacja i Zarządzanie w Oświacie, Przygotowanie Pedagogiczne.

Obecnie pełnię obowiązki Dyrektora Oddziału w Niepublicznych Szkołach kształcących młodzież (liceum i technikum) i osoby dorosłe (szkoła policealna) Nadzoruję pracę administracji szkół i szerokiego grona pedagogicznego. Jestem osobą ambitną i konsekwentną, kreatywną i komunikatywną. Prywatnie interesuję się literaturą skandynawską i aktywnym spędzaniem czasu wolnego.

W sejmiku chciałabym zajmować się sprawami ekonomii i współczesnej edukacji, przed którą w chwili obecnej stoi wiele wyzwań.

Nasi kandydaci