Tomasz Osak - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

7
Tomasz
Osak

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 4

Osiedle 2

Szczecin

Osiedle

Głębokie - PilchowoZawadzkiego - KlonowicaKrzekowo - BezrzeczePogodnoŚwierczewoŁęknoArkońskie - Niemierzyn

Adwokat, przedsiębiorca, pasjonat historii, społecznik, Twórca Parku Historycznego Komandoria Szczecin – Płonia i założyciel Stowarzyszenia OPP Komandoria Chwarszczany. Od lat zaangażowany w sprawy lokalnej społeczności.

Jestem absolwentem prawa niemieckiego i polskiego. Zawodowo realizowałem się pracując w renomowanych warszawskich kancelariach. Wiem, że ciężka praca jest potrzebna do osiągniecia zamierzonych celów. Tą pracowitość chce przenieść na grunt samorządowy.  

Od przeszło 20 lat organizuję serie prelekcji w szkołach o tematyce historycznej. Jestem organizatorem Templariady oraz Spotkań z Historią czyli wydarzeń i inscenizacji historycznych, które odbywają się na terenie Szczecina, jak i całego województwa.

W Płoni tworzymy Park Historyczny Komandoria, który będzie nowym, niesamowitym miejscem spotkań edukacji historycznej, przyrodniczej i ekologicznej. Park będą odwiedzać uczniowie szkół z całego regionu, a także grupy z Niemiec. Korzystając z unijnego dofinansowania chcemy, aby nasze wydarzenia były także miejscem wymiany i integracji polsko-niemieckiej młodzieży.

Nasi kandydaci