Agnieszka Zalewska - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

9
Agnieszka
Zalewska

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 2

Osiedle 2

Gumieńce

Osiedle

Nowe MiastoPomorzanyGumieńceTurzynŚródmieście Zachód

Nazywam się Agnieszka Zalewska. Jestem założycielką i Prezesem Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom i terapeutą uzależnień. Współpracuję z młodzieżowymi ośrodkami wychowawczymi w zakresie pracy z młodymi osobami przy użyciu autorskiego narzędzia – Abecadła Inteligencji Emocjonalnej. Jestem pomysłodawczynią i organizatorką wielu wydarzeń oraz inicjatyw – m. in. projektu „Przejdź na Jasną Stronę Mocy”, którego celem jest aktywizowanie mieszkańców podczas spotkań na Bulwarach oraz Wyspie Grodzkiej.

Od wielu lat pracuję na rzecz poprawy kondycji zdrowia psychicznego, m. in. w zakresie budowania samoświadomości oraz wzmacniania odporności psychicznej. 

Marzę o wprowadzeniu do szkół nowego przedmiotu: psychoedukacja, który wpłynie na poprawę dobrostanupsychicznego dzieci i młodzieży.  Wszystko po to, aby w przyszłości stawały się one świadomymi i odważnymi ludźmi, budującymi zdrowe relacje pełne szacunku, miłości oraz zrozumienia.

W Radzie Miasta chcę działać z miłości do Szczecina i jego mieszkańców. Stwórzmy wspólnie lepsze, pełne wrażliwości i otwartości środowisko dla rozwoju na wielu płaszczyznach.

Nasi kandydaci