Nr. na liście

8
Magdalena
Śliwińska

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Bukowe - Słoneczne

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Samorząd ma moc. Daje możliwość realnego wpływu na życie mieszkańców miasta. Moim znakiem rozpoznawczym jest aktywizm i fakt, że nie potrafię przejść obojętnie obok problemów słabszych. Bez względu na to czy widzę człowieka w potrzebie czy zwierzę: działam!

 

Moje doświadczenie pozwala mi stwierdzić, że niewiele jest rzeczy niemożliwych. Kiedy słyszę, że się „nie da”, budzi się we mnie duch przekory i wciąż udowadniam sobie, że potrafię być bardzo skuteczna. Wszystko jest kwestią odpowiedniej motywacji.

 

Moją miłością jest Prawobrzeże - tu się urodziłam, wychowałam i mieszkam niemal całe życie. Znam Prawobrzeże od podszewki. Wiem, gdzie trzeba jeszcze poprawić kilka rzeczy, a gdzie tkwi jego niesamowity potencjał.

 

Tym, co zajmuje mnie w największym stopniu, są szeroko rozumiane prawa reprodukcyjne kobiet, dostęp do placówek ochrony zdrowia, zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży, dobrostan zwierząt, które kocham od zawsze. Jednym z moich priorytetów jest też ochrona terenów zielonych - zwłaszcza naszej pięknej Puszczy Bukowej.

Nasi kandydaci