Kamila Marcinkiewicz - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

3
Kamila
Marcinkiewicz

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 4

Osiedle 2

Zawadzkiego

Osiedle

Głębokie - PilchowoZawadzkiego - KlonowicaKrzekowo - BezrzeczePogodnoŚwierczewoŁęknoArkońskie - Niemierzyn

Szczecin to moje miasto, mój dom, który kocham i pragnę budować wspólnie z jego mieszkańcami. Każdy dom potrzebuje czasem odświeżenia, nowego spojrzenia, bliższego wspólnocie. To wyzwanie, któremu stawię czoła z uśmiechem na twarzy, ponieważ wierzę, że zmiany zaczynają się od śmiałych kroków. 

W życiu codziennym kieruję się przekonaniem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko te, które wymagają więcej zaangażowania i determinacji. Swoją energią i entuzjazmem, dążę do realizacji kreatywnych pomysłów, które są jednocześnie rozwiązaniem i odpowiedzią na aktualne potrzeby szczecinian.

Edukacja to dla mnie fundament lepszego jutra. Dlatego będą dążyć do tworzenia programów, które nie tylko poszerzą horyzonty naszych dzieci w zakresie języków obcych, ale także zrewolucjonizują proces nauki, poprzez praktykę i doświadczenie. 

Jednocześnie wierzę, że Szczecin może rozwijać się z poszanowaniem potrzeb każdego przedstawiciela naszej lokalnej społeczności. Kluczem do sukcesu jest zaufanie, otwarta rozmowa i idea wspólnoty. 

Dlatego twórzMY Szczecin razem dla lepszego jutra. 

Nasi kandydaci