Piotr Krzystek - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

1
Piotr
Krzystek

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 5

Osiedle 2

Warszewo

Osiedle

SkolwinStołczynBukowoGolęcino - WrocławŻelechowaWarszewoNiebuszewoOsów

Doświadczenie i odpowiedzialne działanie - to dzięki nim nasze miasto z każdym dniem staje się lepszym miejscem do życia dla mieszkańców. Chcę aby to co wspólnie robimy w Szczecinie było dla mnie i dla nas razem powodem do dumy i rozsławiało nasze miasto w Polsce, Europie i na Świecie.

Szczecin to miasto, w którym się urodziłem, wychowywałem i zaczynałem swoją karierę zawodową. Szczecinowi oddałem sporą część swojego życia. Razem z mieszkańcami wiele już zrobiliśmy. Uważam też, że mnóstwo dobrego jeszcze możemy zrobić.

Lokalne społeczności są dla mnie największą wartością. Zawsze powtarzam, że chodnik, ulica, szkoły czy przedszkola nie mają barw partyjnych. To codzienne sprawy mieszkańców, a my – samorządowcy - jesteśmy od ich załatwiania.

Wiele osób pyta mnie czy jeszcze mi się chce po tylu latach? Odpowiedź jest prosta – TAK! Wciąż mam wiele pomysłów i ogromną energię do ich zrealizowania. Przed nami jeszcze wiele projektów, które chciałbym realizować z Wami i dla Was! Razem zmieniajmy miasto na lepsze. Sprawmy, że będzie to fajne miasto - Szczecin w którym chce się być.

Nasi kandydaci