Michał Przepiera - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

1
Michał
Przepiera

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 4

Osiedle 2

Pogodno

Osiedle

Głębokie - PilchowoZawadzkiego - KlonowicaKrzekowo - BezrzeczePogodnoŚwierczewoŁęknoArkońskie - Niemierzyn

Ważne jest to, aby realizować plan. To ciężka, systematyczna praca, ale jej efekty dają radość. Ja inwestuję w Szczecin.

Dziś jestem zastępcą prezydenta miasta. Zajmuję się inwestycjami oraz odpowiadam za relację z inwestorami i przedsiębiorcami.

Inwestycje w takim mieście jak Szczecin to wielkie wyzwanie, ze względu na nasze – mieszkańców oczekiwania i ambicje. To wyzwanie w ostatnich latach było jeszcze większe z uwagi na otaczające nas warunki – najpierw pandemię, a później wojnę za naszą granicą, które mocno zachwiały cenami materiałów i usług. Odczuliśmy to wszyscy, ale udało nam się przetrwać ten wyjątkowo trudny czas i zrealizować wiele planów. Myślę, że kiedy rozejrzycie się wokół, dostrzeżecie zmiany na lepsze.

Postanowiłem kandydować do Rady Miasta Szczecin ponieważ zmiany jakie czekają Szczecin w postaci nowych inwestycji i dalszego rozwoju gospodarczego miasta to wielkie wyzwanie i wielka odpowiedzialność. Owszem, dużo już zostało zrobione, ale przed nami kolejne rozdziały pięknej historii nowoczesnego, dynamicznego miasta, ośrodka biznesowego i miejsca do życia. Moje doświadczenie we wprowadzeniu takich planów w życie pozwoli osiągnąć te cele z łatwością.

Nasi kandydaci