Kandydaci

Filtry
Okręg
Okręg 1
Okręg 2
Okręg 3
Okręg 4
Okręg 5
Okręg 1 - Sejmik
Kandydat do:
Rady Miasta
Sejmiku Województwa
Osiedle
Załom - Kasztanowe
Dąbie
Wielgowo - Sławociesze - Zdunowo
Płonia - Śmierdnica - Jezierzyce
Majowe
Kijewo
Bukowe - Klęskowo
Słoneczne
Zdroje
Podjuchy
Żydowce - Klucz
Międzyodrze - Wyspa Pucka
Nowe Miasto
Pomorzany
Gumieńce
Turzyn
Śródmieście Zachód
Stare Miasto
Centrum
Śródmieście Północ
Niebuszewo Bolinko
Drzetowo - Grabowo
Głębokie - Pilchowo
Zawadzkiego - Klonowica
Krzekowo - Bezrzecze
Pogodno
Świerczewo
Łękno
Arkońskie - Niemierzyn
Skolwin
Stołczyn
Bukowo
Golęcino - Wrocław
Żelechowa
Warszewo
Niebuszewo
Osów
Pokaż wszystkoUkryj
Filtry
Okręg
Okręg 1
Okręg 2
Okręg 3
Okręg 4
Okręg 5
Okręg 1 - Sejmik
Kandydat do:
Rady Miasta
Sejmiku Województwa
Osiedle
Załom - Kasztanowe
Dąbie
Wielgowo - Sławociesze - Zdunowo
Płonia - Śmierdnica - Jezierzyce
Majowe
Kijewo
Bukowe - Klęskowo
Słoneczne
Zdroje
Podjuchy
Żydowce - Klucz
Międzyodrze - Wyspa Pucka
Nowe Miasto
Pomorzany
Gumieńce
Turzyn
Śródmieście Zachód
Stare Miasto
Centrum
Śródmieście Północ
Niebuszewo Bolinko
Drzetowo - Grabowo
Głębokie - Pilchowo
Zawadzkiego - Klonowica
Krzekowo - Bezrzecze
Pogodno
Świerczewo
Łękno
Arkońskie - Niemierzyn
Skolwin
Stołczyn
Bukowo
Golęcino - Wrocław
Żelechowa
Warszewo
Niebuszewo
Osów
Pokaż wszystkoUkryj
Mariusz Bagiński - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Mariusz Bagiński

Nr. na liście
1
Agnieszka Malinowska-Wasiluk - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Agnieszka Malinowska-Wasiluk

Nr. na liście
2
Władysław Dzikowski - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Władysław Dzikowski

Nr. na liście
3
Henryk Jerzyk - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Henryk Jerzyk

Nr. na liście
4
Małgorzata Łabuń - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Małgorzata Łabuń

Nr. na liście
5
Barbara Rachuta - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Barbara Rachuta

Nr. na liście
6
Marcin Kowalski - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Marcin Kowalski

Nr. na liście
7
Magdalena Śliwińska

Magdalena Śliwińska

Nr. na liście
8
Paweł Kurdziałek - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Paweł Kurdziałek

Nr. na liście
9
Marek Kolbowicz - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Marek Kolbowicz

Nr. na liście
1
Dominika Jackowski - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Dominika Jackowski

Nr. na liście
2
Michał Wilkocki - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Michał Wilkocki

Nr. na liście
3
Paweł Dymerski

Paweł Dymerski

Nr. na liście
4
Agata Grenda - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Agata Grenda

Nr. na liście
5
Dawid Hamera - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Dawid Hamera

Nr. na liście
6
Agnieszka Nwaogu - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Agnieszka Nwaogu

Nr. na liście
7
Michał Szyszkowski

Michał Szyszkowski

Nr. na liście
8
Agnieszka Zalewska - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Agnieszka Zalewska

Nr. na liście
9
Jolanta Balicka - Koalicji Samorządowej OK Samorząd

Jolanta Balicka

Nr. na liście
1
Radosław Janukiewicz - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Radosław Janukiewicz

Nr. na liście
2
Magdalena Gajdamowicz - Koalicji Samorządowej OK Samorząd

Magdalena Gajdamowicz

Nr. na liście
3
Anna Szewczyk - Koalicji Samorządowej OK Samorząd

Anna Szewczyk

Nr. na liście
4
Ireneusz Koczan

Ireneusz Koczan

Nr. na liście
5
Michał Rembas - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Michał Rembas

Nr. na liście
6
Dorota Kowalewska - Koalicji Samorządowej OK Samorząd

Dorota Kowalewska

Nr. na liście
7
Michał Przepiera - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Michał Przepiera

Nr. na liście
1
Piotr Kęsik - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Piotr Kęsik

Nr. na liście
2
Kamila Marcinkiewicz - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Kamila Marcinkiewicz

Nr. na liście
3
Maria Myśliwiec - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Maria Myśliwiec

Nr. na liście
4
Nikola Gawrońska - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nikola Gawrońska

Nr. na liście
5
Bartłomiej Mazan - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Bartłomiej Mazan

Nr. na liście
6
Tomasz Osak - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Tomasz Osak

Nr. na liście
7
Arkadiusz Skrzypiński - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Arkadiusz Skrzypiński

Nr. na liście
8
Piotr Krzystek - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Piotr Krzystek

Nr. na liście
1
Renata Łażewska - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Renata Łażewska

Nr. na liście
2
Piotr Matusiak - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Piotr Matusiak

Nr. na liście
3
Mirosław Żylik - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Mirosław Żylik

Nr. na liście
4
Maria Liktoras - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Maria Liktoras

Nr. na liście
5
Agnieszka Czeglik - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Agnieszka Czeglik

Nr. na liście
6
Łukasz Nowak - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Łukasz Nowak

Nr. na liście
7
Przemysław Aksiuczyc - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Przemysław Aksiuczyc

Nr. na liście
8
Magda Wiśniewska - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Magda Wiśniewska

Nr. na liście
1
Cezary Arciszewski - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Cezary Arciszewski

Nr. na liście
2
Cezary Urban - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Cezary Urban

Nr. na liście
3
Beata Bugajska - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Beata Bugajska

Nr. na liście
4
Agnieszka Skrzypulec - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Agnieszka Skrzypulec - Szota

Nr. na liście
5
Marek Lickendorf - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Marek Lickendorf

Nr. na liście
6
Danuta Posłuszna - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Danuta Posłuszna

Nr. na liście
7
Waldemar Kulpa - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Waldemar Kulpa

Nr. na liście
8
Jacek Janiak - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Jacek Janiak

Nr. na liście
9
Sylwester Ostrowski - Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Sylwester Ostrowski

Nr. na liście
10