Małgorzata Łabuń - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

5
Małgorzata
Łabuń

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Bukowo

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Od 20 lat jestem dyrektorem Szkoły Podstawowej   nr 74 w Szczecinie na osiedlu bukowym. Ponad 35 lat jestem pedagogiem. Moją pasją jest po prostu ciekawość ludzi. Dlatego tworzyłam jedną z pierwszych w Szczecinie klas integracyjnych.

 

To dało mi szanse zrozumienie potrzeb różnych ludzi. To piękne być nauczycielem i patrzeć na młodych jak dorastają i uczą się człowieczeństwa.

 

Wiem, że odmienność i różnice tylko nas wzbogacają. Dzięki nim stajemy się szlachetniejsi. Jestem autorem własnego programu nauczania „Autoprezentacja jako forma zajęć budująca poczucie własnej wartości”. Między innymi tego od wielu lat uczę moich studentów - przyszłych nauczycieli - jako wykładowca na wyższych uczelniach w naszym mieście.

 

Moją dumą i sukcesem są moi absolwenci, którzy poprzez swój dorobek, umiejętności i kreatywność codziennie dbają o rozwój naszego miasta.

 

Dlatego ważne jest dla mnie bycie bliżej człowieka, niezależnie od tego ile ma lat.

Nasi kandydaci