Agata Grenda - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

5
Agata
Grenda

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 2

Osiedle 2

Pomorzany

Osiedle

Nowe MiastoPomorzanyGumieńceTurzynŚródmieście Zachód

Jako doświadczony samorządowiec, wykładowca akademicki, psycholog sportowy, a także trener wiem, że aby poczuć się dobrze, trzeba rozmawiać, a ja potrafię słuchać innych.

Jako matka i aktywna uczestniczka życia społecznego, znam i rozumiem potrzeby młodego pokolenia oraz ich rodziców. Zależy mi na tym, aby nasze szkoły były miejscem otwartym na nowoczesne wyzwania i potrzeby edukacyjne. Pracujemy nad tym w Komisji Edukacji Rady Miasta, której jestem przewodniczącą. Pragnę wspierać innowacje w systemie edukacji, dostosowując go do dynamicznie zmieniającego się świata. 

Chcę, aby nasi uczniowie mieli dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi, które pomogą im rozwijać się intelektualnie i kreatywnie. Wspólnie będziemy budować silne fundamenty dla edukacyjnej przyszłości naszych dzieci. 

Wiem, że sukces przychodzi, gdy czujesz się dobrze z tym, co robisz i jak żyjesz. Głosuj na doświadczenie, pasję, zaangażowanie i otwartość na innych. Razem budujemy Szczecin, w którym każdy ma swoje miejsce i czuje się naprawdę dobrze.

Nasi kandydaci