Mirosław Żylik - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

4
Mirosław
Żylik

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 5

Osiedle 2

Bukowo

Osiedle

SkolwinStołczynBukowoGolęcino - WrocławŻelechowaWarszewoNiebuszewoOsów

Północ Szczecina to w moim przekonaniu dzielnica szans. Aby je wykorzystać, potrzeba liderów z pasją, którzy będą bronić interesów mieszkańców Skolwina, Stołczyna, Warszewa, Gocławia, Golęcina, Żelechowy, Bukowa w Radzie Miasta. Chcę być jednym z nich. 

Możecie mnie nazwać człowiekiem Północy. Wychowałem się tutaj i tutaj żyję. Działam społecznie w Radzie Osiedla Bukowo. Problemy mieszkańców północnych dzielnic miasta uważam za swoje własne. Moją ambicją jest zapewnić bezpieczeństwo tej części Szczecina i podnieść jakość życia jej mieszkańców. 

Jestem doświadczonym samorządowcem; w drugiej kadencji konsekwentnie chciałbym dążyć do sfinalizowania pilotowanych przeze mnie projektów, przede wszystkim budowy Trasy Północnej i budowy stadionu Świtu Szczecin, a także mniejszych, ale ważnych z perspektywy mieszkańców, remontów dróg, chodników czy zagospodarowania parków i terenów zielonych.            

Nie porzucam przyjętych zobowiązań, nie boję się odpowiedzialności, doprowadzam zadania do końca. Dbam o integrację społeczności lokalnej oraz wszechstronny rozwój naszej młodzieży. Działam i walczę dla Was.

Nasi kandydaci