Bartłomiej Mazan - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

6
Bartłomiej
Mazan

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 4

Osiedle 2

Szczecin

Osiedle

Głębokie - PilchowoZawadzkiego - KlonowicaKrzekowo - BezrzeczePogodnoŚwierczewoŁęknoArkońskie - Niemierzyn

Jestem dumnym szczecinianinem, pasjonatem zaangażowanym w rozwój naszego miasta. Działam aktywnie w wielu organizacjach pozarządowych, a także pełnię funkcję radnego oraz członka zarządu Osiedla Pogodno angażując się przy tym w rozwój miasta. 

Od wielu lat piastuję funkcję prezesa Klubu Orientacji Sportowej BnO Szczecin, w którym zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży, a także organizacją imprez sportowych (m. in. Szczecińskiej Dobranocki i Bukowa Cup). 
Moja sportowa działalność to nie tylko zawody i wyzwania, ale również misja kształtowania wartości i umiejętności przyszłych pokoleń. Nasi podopieczni mogą pochwalić się wieloma medalami Mistrzostw Polski. 

Moje pasje nie ograniczają się jedynie do sportu. Z zamiłowania jestem podróżnikiem i członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mam świadomość, jak ważne jest zaangażowanie społeczne oraz rozwój lokalnych inicjatyw. Dlatego apeluję o Twój głos, abyśmy wspólnie kontynuowali pracę nad lepszym Szczecinem. 

Nasi kandydaci