Marek Kolbowicz - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

1
Marek
Kolbowicz

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 2

Osiedle 2

Pomorzany

Osiedle

Nowe MiastoPomorzanyGumieńceTurzynŚródmieście Zachód

Mam 53 lata. Urodziłem się, wychowałem i wykształciłem w naszym pięknym Szczecinie. Zawodowo jestem wykładowcą w Instytucie Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego. Społecznie od lat jestem zaangażowany w sprawy młodzieży i mieszkańców naszego miasta.

Część mojego życia to wielka sportowa przygoda związana z wioślarstwem. Miałem przywilej reprezentowania naszego kraju we wszystkich kategoriach wiekowych przez 25 lat! Ukoronowaniem przygody ze sportem, były Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 i historyczny, pierwszy złoty medal olimpijski zdobyty dla Szczecina. Za co zostałem także uhonorowany tytułem Ambasadorem Miasta Szczecin. 

Od 2010 roku dzięki zaufaniu mieszkańców Szczecina zostałem radnym miejskim. Angażuję się w wiele spraw, ze szczególnym naciskiem na sprawy społeczne, zdrowie, kulturę i oczywiście aktywność fizyczną oraz sport. 

Moim przesłaniem zawsze było hasło: „zgoda buduje”. Jestem absolutnym pasjonatem i fanem Szczecina. Dla niego i jego mieszkańców, warto pracować i sprawiać, że miasto staje się jeszcze piękniejsze i przyjazne dla wszystkich mieszkańców. Razem zmieniajmy Szczecin na lepsze.

Nasi kandydaci