Marek Lickendorf - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

6
Marek
Lickendorf

Kandydat do:

Sejmiku Województwa

Okręg

Okręg 1 - Sejmik

Osiedle 2

Szczecin

Dr n. med. Marek Lickendorf Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, neurochirurg z 25 letnim stażem pracy na rzecz dorosłych i dzieci. Współtwórca docenianego przez pacjentów, najnowocześniejszego w Polsce Oddziału Klinicznego Neurochirurgii Dziecięcej Szpitala Zdroje w Szczecinie. Leczy dzieci z całej Polski jednocześnie prowadząc w wolnym czasie darmowe neurochirurgiczne portale edukacyjne i konsultacje dla rodziców walczących o zdrowie swoich. Wraz z innymi specjalistami wdraża innowacyjne metody leczenia i terapie niedostępne do tej pory dla dzieci w naszym kraju. 

Zaangażowanie w zdrowie i poprawę jakości życia przekłada się także na działania społeczne. Jest założycielem fundacji „Anioły lubią Żywioły", w ramach której powołano wspólnie z Prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem "Sekcję Żeglarską dla Osób z Niepełnosprawnością" w Centrum Żeglarskim w Szczecinie. Dzięki niej dzieci i osoby dorosłe z całej Polski mogą poznać piękno sportu na niewywracanych specjalistycznych jachtach i brać udział w regatach przełamując bariery i ograniczenia. 

Dr Marek Lickendorf człowiek oddany innym, społecznik, któremu można poświęcić swój los, bowiem sprawdził się w kluczowych momentach życia wielu osób.

Nasi kandydaci