Marcin Kowalski - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

7
Marcin
Kowalski

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Słoneczne

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Jestem z urodzenia i wyboru szczecinianinem, tutaj studiowałem, założyłem rodzinę, realizuję się zawodowo i społecznie. Od niemal 20 lat pełnię najważniejszą życiową rolę – męża i ojca. Z żoną Magdaleną mamy syna Karola, który uczy się w szczecińskim liceum.

 

Jestem magistrem nauk społecznych, zawodowo zajmuję się wspieraniem mieszkańców - pracuję w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Szczecinie, wcześniej byłem zastępcą dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Urzędzie Marszałkowskim. Współtworzyłem regionalne programy społeczne, współpracowałem z radnymi Sejmiku Zachodniopomorskiego.

 

Przez 10 lat prowadziłem fundację, która zapewnia mieszkańcom prawobrzeża Szczecina ofertę zajęć kulturalnych, rekreacyjnych. To tutaj nauczyłem się, że o jakości naszego życia decydują usługi społeczne, a nie tylko infrastruktura.

 

W Radzie Miasta chcę zadbać o rozwój dobrej jakości usług społecznych dostępnych dla wszystkich mieszkańców. Zadbam o wsparcie psychologiczne, usługi dla rodzin i seniorów.

Nasi kandydaci