Arkadiusz Skrzypiński - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

8
Arkadiusz
Skrzypiński

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 4

Osiedle 2

Pogodno

Osiedle

Głębokie - PilchowoZawadzkiego - KlonowicaKrzekowo - BezrzeczePogodnoŚwierczewoŁęknoArkońskie - Niemierzyn

Szczecin zawsze był dla mnie miastem z lepszymi perspektywami. To tutaj najlepiej się czuję, i to tutaj chcę kontynuować swoje życie. Razem możemy sprawić, że nasze miasto będzie jeszcze bardziej przyjazne dla wszystkich. Nazywam się Arek Skrzypiński i od urodzenia jestem związany z tym pięknym miejscem.

Moje serce bije w rytmie naszego miasta, a moje doświadczenia na arenie międzynarodowej, gdzie reprezentowałem Polskę i Szczecin, zdobywając m.in. tytuł Mistrza Świata oraz uczestnicząc w Igrzyskach Paraolimpijskich, nauczyły mnie, że żadne marzenie nie jest za duże, a każde wyzwanie można przekuć w sukces.

Dziś, stojąc przed szansą służenia naszemu miastu w Radzie Miasta, chcę przenieść tę energię i determinację na grunt lokalny. Moje motto, "Realne działania, rzeczywiste rezultaty dla Szczecina", jest moim zobowiązaniem dla Was. Chcę, by Szczecin był synonimem innowacji, dostępności i społecznej odpowiedzialności, miejscem, gdzie każdy mieszkaniec czuje się ważny i wysłuchany.

Szczecin to nie tylko miasto - to nasz wspólny dom. Dołączcie do mnie, by razem pisać nowy rozdział w jego historii. Mamy lepsze perspektywy.

Nasi kandydaci