Renata Łażewska - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

2
Renata
Łażewska

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 5

Osiedle 2

Skolwin

Osiedle

SkolwinStołczynBukowoGolęcino - WrocławŻelechowaWarszewoNiebuszewoOsów

Od urodzenia jestem mieszkanką Północy, tu są moje korzenie, moi uczniowie, sąsiedzi, znajomi, przyjaciele. Dwukrotnie zostałam radną Rady Miasta Szczecin. Przez ostatnią kadencję pełniłam zaszczytną funkcję jej przewodniczącej. Całe życie zawodowe związałam z oświatą. Ucząc języka polskiego, będąc dyrektorem szkół kształtowałam kilka pokoleń szczecinian. Oddaję serce służbie wolontariackiej w Caritas i działam w Radzie Osiedla Skolwin.          

Mam ogromną radość wpływać na  decyzje, które zapewniły Szczecinowi transformację, jakiej w swej historii nie pamięta! Kapitałem Północy są mieszkańcy dlatego priorytem wszystkich działań jest dla mnie poprawa bezpieczeństwa i komfortu ich życia. Szczególnie zabiegałam o budowę nowych osiedli, remonty kamienic, modernizację i rozbudowę szkół i przedszkoli.

Dbam, by Północ nie zatraciła swego skarbu – zieleni, by powstawały kolejne miejsca do rekreacji i uprawiania sportu.        

Czeka nas jeszcze wiele wyzwań. Pracy na pewno nie zabraknie. Północ jest różnorodna! Północ się zmienia! Północ jest atrakcyjna dla mieszkańców! Jeśli mi Państwo pozwolicie, będę nadal z pasją i skutecznie realizowała te zmiany.

Nasi kandydaci