Mariusz Bagiński - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

1
Bagiński
Mariusz

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Bukowe - Słoneczne

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Nazywam się Mariusz Bagiński, jestem radnym dwóch kadencji Rady Miasta Szczecin. Jako szczęśliwy ojciec szóstki dzieci i dumny dziadek siedmiorga wnucząt uważam, że priorytetem jest tworzenie bezpiecznego i rozwijającego się otoczenia dla naszych rodzin. Moja wiedza, doświadczenie i skuteczność, to fundamenty pracy na rzecz mieszkańców.


Dzięki mojemu zaangażowaniu w mijającej kadencji zrealizowaliśmy wiele inicjatyw – remonty ulic, budowa boisk na osiedlu Dąbie i Kijewo, osiedle Majowe wzbogaciło się o skatepark i nowe parkingi, a na osiedlu Bukowym usprawniliśmy ruch dzięki budowie dwóch rond.


Mamy jeszcze wiele do zrobienia! W najbliższej przyszłości chciałbym się skupić na dalszych remontach i przebudowach ulic na Prawobrzeżu, inwestycjach oświatowych takich jak modernizacja LO nr 3, SP 74 czy ociepleniu SP 65. Bardzo zależy mi także na zagospodarowaniu terenu przy Rubinowym Stawie i zakończeniu budowy kładki na ul. Struga.


Mam również ambitne plany długoterminowe, w tym połączenie Szczecińską Koleją Miejską Prawobrzeża z centrum Szczecina oraz przedłużenie trasy Szybkiego Tramwaju do Kijewa.


Zaangażowanie, doświadczenie i determinacja to cechy, które pozwolą mi kontynuować pracę na rzecz lepszej przyszłości naszych osiedli.

Nasi kandydaci