Maria Myśliwiec - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

4
Maria
Myśliwiec

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 4

Osiedle 2

Arkońskie - Chopina

Osiedle

Głębokie - PilchowoZawadzkiego - KlonowicaKrzekowo - BezrzeczePogodnoŚwierczewoŁęknoArkońskie - Niemierzyn

Moją pasją jest działanie na rzecz lokalnej społeczności. Jestem znana ze skuteczności w realizacji projektów związanych z integracją pokoleniową, rekreacją oraz bezpieczeństwem publicznym. Od najmłodszych lat jestem kibicką Pogoni Szczecin. 

Moim sztandarowym projektem jest "Krokusowa Rewolucja". Jednak mam satysfakcję także z realizacji wielu innych inicjatyw. Przyczyniłam się do przebudowy ul. Arkońskiej i Niemierzyńskiej, realizacji odcinka trasy średnicowej - ul. Wszystkich Świętych. Zabiegam także o te mniejsze, ale niezwykle ważne z perspektywy mieszkańca inwestycje jak modernizacje osiedlowych ulic czy chodników.  

Wsłuchuje się w głosy mieszkańców i staram się realizować ich potrzeby. Wiele uwagi poświęcam zachowaniu oraz rozwojowi miejskiej zieleni. W szczególności w parku Chopina w którym zabiegałam, o budowę placu zabaw, siłowni pod chmurką, oświetlenia i remontu boiska. 

Jestem pomysłodawczynią wielu cyklicznych wydarzeń, ważnych dla integracji lokalnej społeczności m.in. festynów w parku Chopina, spacerów z historią w tle, akcji wiosennych porządków, lokalnych turniejów i imprez sportowych. 

Nasi kandydaci