Barbara Rachuta - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

6
Barbara
Rachuta

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Zdroje

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Całe moje życie zawodowe związana jestem z edukacją. Pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i jestem wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 65. Wykładam w Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie. Jako Radna Rady Osiedla Warszewo, aktywnie działam na rzecz środowiska lokalnego.

Na co dzień wprowadzam uczniów w świat nauki i wartości, rozbudzam ich ciekawość, uczę jak pokonywać trudności. Uczę ich szacunku dla drugiego człowieka, tolerancji, wrażliwości na potrzeby innych. Podejmuję działania mające na celu kształtowanie postaw patriotycznych. Koordynuję realizację projektów edukacyjnych. Dobro dzieci stawiam na pierwszym miejscu. Organizuję m.in. Międzyszkolny konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe”.

Markę miasta budują jego mieszkańcy. To od nas zależy kto i jak zadba o nasze sprawy. Czy nasze miasto będzie się dalej rozwijało, jakie projekty będą wdrażane. Wybierzmy mądrze, postawmy na właściwych ludzi i udowodnijmy, że Szczecin jest miastem niezwykłym.

Nasi kandydaci