Henryk Jerzyk - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

4
Henryk
Jerzyk

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Płonia - Śmierdnica

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Od urodzenia jestem związany ze Szczecinem. Tu się urodziłem, wychowałem i uczyłem. Od lat działam w samorządzie – w Radach Osiedli i Radzie miasta. Jestem skuteczny w działaniu i dalej chcę pracować na rzecz naszych mieszkańców.


Z zawodu jestem poligrafem. Przez 35 lat pracowałem w Szczecińskich Zakładach Graficznych. Rozpocząłem praco jako uczeń, a skończyłem jako dyrektor zakładu.


Od pięciu kadencji dzięki zaufaniu mieszkańców jestem radnym Rady Miasta. Zawsze blisko współpracuję z radami osiedli. Wsłuchuje się w ich potrzeby i problemy. W minionych latach bardzo wiele udało nam się wspólnie osiągnąć. Z sukcesami rozwijamy i przekształcamy wsie takie jak Śmierdnica, Jezierzyce i Płonia w osiedla miejskie. Działamy, aby ten obszar naszego miasta był coraz atrakcyjniejszy.


Od 50 lat działam również aktywnie w Ochotniczej Straży Pożarnej. Początkowo jako ochotnik, a obecnie jako członek władz krajowych i wojewódzkich. 

Nasi kandydaci