Agnieszka Skrzypulec - kandydatka Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

5
Agnieszka
Skrzypulec - Szota

Kandydat do:

Sejmiku Województwa

Okręg

Okręg 1 - Sejmik

Osiedle 2

Szczecin

Agnieszka Skrzypulec-Szota, urodzona w Szczecinie, żeglarka, wicemistrzyni olimpijska Tokio 2020. Magister inżynier Budownictwa na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

W życiu napędza mnie pasja. Mam to szczęście, że swoją pasję odkryłam już jako dziecko. Sport nauczył mnie, że satysfakcję przynoszą nagrody po wykonaniu ciężkiej pracy i nie ma dróg na skróty, a największe osiągnięcia przychodzą jako efekt pracy całego zespołu.

Sport i rywalizacja fair play są niezwykle ważne w rozwoju i kształtowaniu młodych ludzi. W swojej aktywności samorządowej chciałabym się skupić na popularyzacji sportu i rozwoju turystyki, która pozwoli naszym mieszkańcom na korzystanie z uroków natury w naszym mieście i regionie.

Aby korzystać z walorów przyrody, która nas otacza, musimy o nią zadbać. Podróżując po świecie niejednokrotnie widziałam do jakiego stanu możemy doprowadzić środowisko, jeśli nie myślimy o konsekwencjach swoich działań. W Sejmiku chce aktywnie wspierać zrównoważony rozwój całego regionu dbając o środowisko naturalne, które nas otacza.

Nasi kandydaci