Paweł Kurdziałek - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

9
Paweł
Kurdziałek

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Dąbie

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Od 25 lat jestem przedsiębiorcą i prowadzę własną firmę. W 2018 r. ukończyłem studia na kierunku psychologia w zarządzaniu. Kiedyś byłem sportowcem i sport nauczył mnie determinacji. Dzisiaj pasjonuję się pracą w samorządzie dlatego od trzech kadencji jestem Radnym Osiedla Dąbie. Piąty rok pełnię funkcję przewodniczącego.

Od wielu lat działam w organizacjach pozarządowych. Brałem udział w wielu projektach takich jak Inicjatywa Lokalna oraz SBO, dzięki którym udało się zrealizować kilka inwestycji oraz działań na prawobrzeżu, a także w innych rejonach Szczecina. Angażuję się i wspieram działania wielu stowarzyszeń.

Wielopłaszczyznowa współpraca z mieszkańcami nauczyła mnie, że razem możemy zrobić bardzo wiele dla naszych dzielnic. Teraz to zaangażowanie chciałbym przenieść na grunt Rady Miasta Szczecin, aby tam reprezentować nasza lokalną społeczność.  
 

Nasi kandydaci