Radosław Janukiewicz - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

2
Radosław
Janukiewicz

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 3

Osiedle 2

Śródmieście

Osiedle

Stare MiastoCentrumŚródmieście PółnocNiebuszewo BolinkoDrzetowo - Grabowo

Nazywam się Radosław Janukiewicz. Mam 40 lat i pochodzę z Wrocławia. Prawie piętnaście lat temu Szczecin stał się moim domem. Aktywnie angażuje się w akcje społeczne i charytatywnie na rzecz dzieci seniorów i zwierzaków.

Byłem zawodowym piłkarzem przez wiele lat reprezentowałem barwy Naszej Pogoni. Graliśmy w finale Pucharu Polski po wielu latach razem z Pogonią awansowałem do ekstraklasy gdzie zawsze było miejsce Dumy Pomorza.

Po zakończeniu przygody z piłką wróciłem do Szczecina gdzie bez reszty pochłonęły mnie treningi bramkarskie z młodzieżą. Wspieram i propaguje sport oraz zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży. Wspólnie z Prezydentem Piotrem Krzystkiem wspólnie organizujemy akcję zajęć sportowych w szczecińskich szkołach - „Trenuj z Radkiem Janukiewiczem”

Od lat angażuje się w akcje społeczne i charytatywnie na rzecz dzieci seniorów i zwierzaków.


Chcę rozwijać i rozbudowywać infrastrukturę sportową w mieście tak by dzieci miały gdzie spędzać efektywnie wolny czas. Nasze miasto musi być atrakcyjne dla mieszkańca i dla turysty. Musimy wykorzystać ogromny potencjał zielonych terenów.

Nasi kandydaci