Michał Szyszkowski - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

8
Michał
Szyszkowski

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 2

Osiedle 2

Szczecin

Osiedle

Nowe MiastoPomorzanyGumieńceTurzynŚródmieście Zachód

38-letni, żonaty i szczęśliwy ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Z zawodu leśnik. Moja codzienna praca jako przedstawiciela dużej zagranicznej firmy nauczyła mnie skutecznej reprezentacji i rozwiązywania problemów. Teraz pragnę wykorzystać te umiejętności, aby służyć mojemu ukochanemu miastu - Szczecinowi.

 

Moja więź z Szczecinem jest mocna, zwłaszcza z Pomorzanami, z którymi jestem związany od wielu lat. Zawsze dążyłem do rozmowy, dyskusji i rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Mój główny cel to poprawa komunikacji i warunków życia. Chcę skoncentrować się na remontach dróg, chodników i zwiększeniu miejsc parkingowych, poprawie infrastruktury w rejonie Pomorzan. Chciałbym mieć realny wpływ na sprawy ważne dla mieszkańców – począwszy od oświetlenia ulic do poprawy poczucia bezpieczeństwa.

 

Zależy mi na aktywizacji młodych oraz wsparciu osób z ograniczeniami ruchowymi, które obecnie napotykają sporo barier. Razem możemy wprowadzić zmiany, rozbudować ścieżki rowerowe, szczególnie zadbać o otaczająca nas zieleń i stworzyć lepsze warunki dla wszystkich mieszkańców Szczecina. Razem dla rozwoju, aktywizacji i poprawy warunków życia!

Nasi kandydaci