Władysław Dzikowski - kandydat Koalicja Samorządowa OK Samorząd

Nr. na liście

3
Władysław
Dzikowski

Kandydat do:

Rady Miasta

Okręg

Okręg 1

Osiedle 2

Wielgowo

Osiedle

Załom - KasztanoweDąbieWielgowo - Sławociesze - ZdunowoPłonia - Śmierdnica - JezierzyceMajoweKijewoBukowe - KlęskowoSłoneczneZdrojePodjuchyŻydowce - KluczMiędzyodrze - Wyspa Pucka

Od urodzenia jestem związany ze Szczecinem. Mam żonę i dwoje dzieci. W naszym pięknym mieście uczyłem się, studiowałem i później rozpocząłem karierę zawodową. Najbliższe mojemu sercu jest Prawobrzeże. Tu od lat staram się działać na rzecz naszych mieszkańców. W najbliższej przyszłości chcę kontynuować swoją misję.

Z samorządem jestem związany od lat. Działam aktywnie w Radzie Osiedla Wielgowo-Sławociesze. Od kilku kadencji dzięki zaufaniu jakim obdarzyli mnie mieszkańcy jestem także radnym Rady Miasta Szczecin. Praca na rzecz mieszkańców daje mi największą satysfakcję.

Udzielam się także charytatywnie jako opiekun osób z niepełnosprawnością. Jestem współzałożycielem fundacji wspierającej osoby przewlekle chore i z niepełnosprawnościami oraz członkiem stowarzyszenia „Nasze Wielgowo”.

W swojej pracy chciałbym dalej pomagać i wspierać innych oraz dbać o rozwój naszego miasta. Priorytetem będzie dla mnie poprawa infrastruktury i modernizacja ulic Prawobrzeża oraz poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców.

Nasi kandydaci