Nasi kandydaci na północy regionu

KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd prezentuje kandydatów do Sejmiku Województwa z okręgu nr 2 skupiającego północne powiaty regionu (powiat goleniowski, powiaty gryficki, kamieński i łobeski oraz miasto Świnoujście).

Konwencja wyborcza dla kandydatów z tej części województwa odbyła się w Maszewie.  Koalicja zaprezentowała tam kandydatkę na burmistrz Maszewa, Annę Giniewską, kandydatów do Powiatu Goleniowskiego oraz listę do Sejmiku województwa z okręgu 2. Otwiera ją Łukasz Mituła, a za nim, w kolejności, o głosy mieszkańców tej części regionu powalczą Renata Polikowska, Janina Kołodzińska, Joanna Nejman, Andrzej Frankowski i  Janusz Skrobiński.

Koalicja Samorządowa ma już za sobą prezentacje kandydatów w okręgu nr 1 Szczecin-Police, a także w południowym okręgu nr 5 (powiaty gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki). Nazwiska kandydatów dostępne są na stronie https://koalicjasamorzadowa.pl/. 

Tym samym Koalicja Samorządowa ma zamknięte listy kandydatów w trzech z pięciu okręgów wyborczych w województwie zachodniopomorskim. Kandydatów w kolejnych okręgach poznamy do końca marca. 

7 kwietnia są wybory samorządowe. Wybieraj w nich ludzi z pasją i dokonaniami, prawdziwych, doświadczonych samorządowców. Koalicja samorządowa – daleko od polityki, blisko mieszkańców.