Kandydaci Koalicji Samorządowa OK Samorząd zarejestrowani – ostatnia prosta do wyborów.

Koalicja Samorządowa OK Samorząd dopełniła formalności w procesie wyborczym i zarejestrowała swoich kandydatów we wszystkich okręgach w wyborach do Rady Miasta, Sejmiku Zachodniopomorskiego oraz w wyborach na prezydenta miasta.

Pod listami poparcia kandydatów Koalicji Samorządowej w regionie podpisało się ponad 1000 osób. Dziękujemy!

To oznacza, że Piotr Krzystek jest już oficjalnie kandydatem na prezydenta nadchodzących wyborach. Urzędujący prezydent przyznaje „cieszę się, że Koalicja Samorządowa OK Samorząd będzie miała swoją reprezentację we wszystkich okręgach w Szczecinie oraz w regionie. Tworzymy fajną drużynę samorządowców, społeczników i aktywistów, dla których praca na rzecz najbliższego otoczenia jest prawdziwą wartością. Jestem pewien, że zaufanie, którym obdarzają ich wyborcy będzie procentowało z korzyścią dla szczecinian i mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.”

Przypomnijmy, że listy kandydatów do Rady Miasta oraz sejmiku otwierają „jedynki”, wśród których znajdziemy obecnych radnych Koalicji Samorządowej: Mariusza Bagińskiego, Marka Kolbowicza, i Jolantę Balicka a także prezydentów: Piotra Krzystka oraz jego zastępcę ds. inwestycji i gospodarki Michała Przepierę. Listę do sejmiku w Szczecinie i Policach otwiera, nowa w tym gronie, lecz doświadczona w działalności samorządowej dr Magda Wiśniewska. Wśród kandydatów znajdziemy min. pozostałych radnych Koalicji Samorządowej, oraz nowe twarze, w tym m.in. byłego bramkarza Pogoni, Radosława Janukiewicza, jazzmana Sylwestra Ostrowskiego, znaną z działań społecznych Agnieszkę Zalewską, Magdalenę Gajdamowicz, bizneswoman związaną z branżami finansów i nieruchomości, czy dotychczasową radną KO, Dominikę Jackowski.

Listy Sejmikowe otwierają Łukasz Mituła na północy regionu, Marcin Przepióra w Stargardzie i na południu, Ireneusz Jung w okręgu 3 oraz Tomasz Czuczak w okręgu nr 4.

Z sylwetkami kandydatów do Rady Miasta oraz Sejmiku Województwa można zapoznać się na https://koalicjasamorzadowa.pl/kandydaci