Jest przedstawicielstwo KS w Gryfinie

Gryfińskie Porozumienie Samorządowe, z Rafałem Gugą przewodniczącym Rady Miejskiej w Gryfinie, przystąpiło do Koalicji Samorządowej Zachodniopomorskie. Porozumienie podpisano 25 kwietnia w Gryfinie.


To kolejne lokalne stowarzyszenie z terenu województwa zachodniopomorskiego, które będzie współpracowało z Koalicją Samorządową OK Samorząd. [https://www.facebook.com/OKSamorzad/] W imieniu GPS porozumienie podpisali Rafał Guga, Bogdan Jacek Warda i Małgorzata Wiśniewska. Koalicję Samorządową reprezentował Piotr Krzystek prezydent Szczecina.


Gryfińskie stowarzyszenie, to kolejna grupa samorządowców, którzy współtworzą Koalicję Samorządową Zachodniopomorskie [https://www.facebook.com/KoalicjaSamorzadowaSzczecin]. KSZ wchodzi w skład ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK. 


Samorząd [https://www.facebook.com/OKSamorzad/].


OKS działa od 2021 r. skupia blisko 30 organizacji samorządowych z terenu całego kraju. Liderem w regionie jest prezydent Szczecina Piotr Krzystek. W zachodniopomorskim Koalicja Samorządowa ma swoich przedstawicieli w kilkunastu samorządach m.in. w Policach, Goleniowie, Nowogardzie, Stargardzie, Choszcznie, Pyrzycach, Barlinku, Szczecinku, Koszalinie, a obecnie także w Gryfinie.