OKS rośnie w siłę

Profesor Bartłomiej Toszek, dołącza do Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej. Związany kiedyś z PSL polityk będzie współpracował z prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem, liderem Koalicji w Zachodniopomorskiem.


Jak mówi prezydent Krzystek, zainteresowanie ze strony doświadczonego lokalnego polityka jest potwierdzeniem tego, że Ogólnopolska Koalicja Samorządowa dobrze rozwija się w Szczecinie.


- Cieszę się, że będziemy mogli korzystać z doświadczenia Pana Profesora w naszym projekcie, tym bardziej, że dynamicznie rośniemy w regionalnie – powiedział Piotr Krzystek. Z kolei zdaniem Bartłomieja Toszka, udział w Koalicji Samorządowej daje możliwość angażowania się w życie publiczne i politykę lokalną bez konieczności uczestniczenia w hierarchicznych, zbiurokratyzowanych strukturach partyjnych.


Koalicja Samorządowa Zachodniopomorskie

(https://www.facebook.com/KoalicjaSamorzadowaSzczecin), jest częścią Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej (https://www.facebook.com/OKSamorzad/). OKS działa od 2021 r. skupia 25 organizacji samorządowych na terenie kraju. Liderem w regionie jest prezydent Szczecina Piotr Krzystek. W zachodniopomorskim Koalicja Samorządowa ma swoich przedstawicieli w kilkunastu samorządach m.in. w Policach, Goleniowie, Nowogardzie, Stargardzie, Choszcznie, Pyrzycach, Barlinku, Szczecinku.


Zobacz więcej:

https://www.facebook.com/bartlomiej.toszek/

https://www.facebook.com/krzystekpiotr/