Koszalin w Koalicji Samorządowej

„Wspólny Koszalin” z Prezydentem tego miasta Piotrem Jedlińskim na czele przystąpili do Koalicji Samorządowej Zachodniopomorskie budując w ten sposób strukturę Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej. Witamy!


Spotkanie w sprawie porozumienie z udziałem Piotra Jedlińskiego Prezydenta Koszalina, Piotra Krzystka prezydenta Szczecina i jednego z liderów Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej oraz starosty szczecineckiego Krzysztofa Lisa odbyło się w piątek 3 lutego w Koszalinie.


Porozumienie w sprawie współpracy podpisały Koalicja Samorządowa Zachodniopomorskie (https://www.facebook.com/KoalicjaSamorzadowaSzczecin ) i Stowarzyszenie Wspólny Koszalin  (https://www.facebook.com/wspolnykoszalin).


Koalicja Samorządowa Zachodniopomorskie (https://www.facebook.com/KoalicjaSamorzadowaSzczecin), jest częścią Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej (https://www.facebook.com/OKSamorzad/). OKS działa od 2021 r. skupia blisko 30 organizacji samorządowych na terenie kraju. Liderem w regionie jest prezydent Szczecina Piotr Krzystek. W zachodniopomorskim Koalicja Samorządowa ma swoich przedstawicieli w kilkunastu samorządach m.in. w Policach, Goleniowie, Nowogardzie, Stargardzie, Choszcznie, Pyrzycach, Barlinku, Szczecinku, Koszalinie.